Fanfiction svět v mém podání

Fantasie-Jeden moudrý říkal,že je to brána mezi dvěma světy

Já a něco?

(Můj mail:Melian.4@seznam.cz , mé icq: 307-676-251 )

Tak tedy, inspirovala jsem se stránkami ostatních a rozhodla jsem se, že by bylo zprávné, abych se představila těm, kdo mě neznají... Nejspíš to nebude nikoho zajímat (vůbec vám to nebudu mít za zlé) ale tak je to asi zdvořilost, nějak se představit a tak:) Tak tedy:

Jméno: Říkám si různě, nejčastěji ale Melian. Spousty lidí si myslí, že jsem to vzala od Tolkiena a jeho Silmarilion, neboť tam se Melian objevuje, nebo od Paolinyho, ale kdepak. Jednoho dne jsem prostě přemýšlela nad nějakým jménem a tohle mě napadlo. Pro rozeznání od oněch Melian, mám další jména: Mallen (popřípadě celým jménem Mallensar), Runinven či Prostě Magdaléna:)
ps.:k tomu musím dodat, že mi sem tam říkaj Ronánku či Ginny, proč? to je mi dosud záhadou. že by těmi vlasy,chováním?;) )

Zájmy: U toho nevím moc co mám napsat. Tak ráda čtu, všechno možné, ráda chodím do přírody, ráda poslouchám "dobrou" muziku, ráda něco vyvádím na počítači, ráda chodím do kina, nejradši jsem ale s přátely, samozřejmě.. Je toho dost, ale nebudu vás nudit;)

 Stav: Momentální stav, je mi patnáct let a chystám se na gymnázium, žiju u rodičů s dvěma sestrami, pejsánke,kočičkou, s rybičkama a nakonec s mojí milovanou ŽOFINKOU (potkanicí) 

Věnuji se: psaní nějakých povídek-moc mi to nejde, čtením úžasných povídek (to mi jde lépe) , tvoření těchto stránek-posuďte sami a žitím normálního života.

Co nakonec?: jsem hodně veselej člověk, otevřenej, ale bohužel na druhou stranu trochu stydlivej.. Mám ráda zábavu, lidi co berou život s radostí... Neboť je mi patnáct let, furt se mi mění povaha, takže toho víc asi neřeknu:) snad jste si o mě z tohoto dokázali udělat nějakej obrázek, doufám že ne špatnej.. Blahopřeji, že jste to přežili a více vás mnou zatěžovat nebudu:)

 
Přeji krásný den a tohleto už je úplné zápatí stránek, takže pata... Teď už jen zbívá napsat něco do komentářů?! Že?!