Fanfiction svět v mém podání

Fantasie-Jeden moudrý říkal,že je to brána mezi dvěma světy

Oznámení a kecy:)

Vítejte na mých, dá se říci stránkách!:)

Bude to už skoro rok, co jsem opustila tyto stránky. Někteří z vás si nejspíš všimli, že jsem opět začla šílet a toužit po změně. Rozhodla jsem se opět přestěhovat zpět sem. Bude to celkem těžké, všecno to tu zase vybudovat, předělat, přesunout. Ale pustila jsem se do toho s chutí. Teď jsem právě dodělala odkazy, tak snad jsem na nikoho nezapomněla!:) A po těžké práci- odpočinek! Tak zase někdy-Melian :-*

 

Posledni komentare
20.09.2008 15:58:40:
20.09.2008 15:58:36:
20.09.2008 15:58:32:
20.09.2008 15:58:30:

Jeden by se nevyznal...

the_thief_and_the_as

Teda.. Já jsem už nějaká zblblá či co. Jednu dobu vám přidávám všechno možné, jak divá a nikdo mi sem nechodí a pak si dám pauzu a najednou sem i někdo přijde? No teda:)) Dneska vám toho sem moc nepřidám. Chci si počkat na ten návrat Triss, ale víte co? dám vám sem odkaz na ty mé 2. stránky! (Zatím tam toho moc není, ale přece!) Píši je s Anduel, jak už jsem asi říkala a jsou na: www.melian-anduel.blog.cz (dám vám to i do odkazů) a mějte s nimi strpění, s tím blogem to ještě moc neumíme! pěkné dny!

Pryč...

alta_marea_by_Metiu.

Tak se s vámi budu muset na pár dní rozloučit. Zítra jedu na pohřeb a pak v neděli jsem u strejdy, takže se vám znovu ohlásím až v pondělí. Tímto vás chci též ujistit, že se v pondělí pustím do psaní a pokud bude všechno dobře klapat, možná i připíšu kapitolu k Roku, ale počkáme si na beta-reader a váš souhlas v anketě:) Také vás chci všechny (jak to jen říci) NATĚŠIT, že s Anduel jsme se pustily do společných stránek, kde bude uveřejňovaná má nová povídka, která bude pouze tam a též povídka právě od Anduel. Časem vám sem dám odkaz. Teď už vás nebudu rušit, sněte, spěte a čtěte! (Nezahálejte, až tu nebudu!)

PUSU, VAŠE MELIAN!:-*

...

24b2ee8595e01cf2.jpe

Dneska jsem si to frčela dopravou k zubaři (brrr) no a jak jsem si tak vykračovala z metra, spatřila jsem velmi zajímavý výjev. Byla to stará paní, takováta, která žije sama ve svém bytě, a tak si pořídila maličkatého,chundelatého pejska. Pro ty, kdo ještě nikdy nevylézali z metra, je to takovýten okamžik, kdy fučí tak, že se zachumláte hlouběji do svého oblečení a raději se něčeho přidržujete, aby vás to neodfouklo. Právě kvůli tomu větru, mě ten malý pejsek tak zaujal. Chudinka malý se vždy rozěběhl a jak nejrycheji uměl pelášil nahoru poschodech. Když už se málem dostal na poslední schod, opřel se do něj nemilosrdný vítr a on chudák sjel po schodech dolů. Líbilo se mi na něm, ja se ten pes nevzdával, víte? Že ačkoli bylo skoro nemožné, dostat se nnahoru, on to zkoušel furt až se mu to nakonec povedlo... Takže takové ponaučení pro mě, nebo jak bych to řekla:) Hlavně se nevzdávat!

Bouřka...

her_own_world_by_mus

Bouřka.. Tak tohleto slovíčko mě nikdy nějak neděsilo, ale ani to, co vystihuje. Asi až do dnešní noci. Byla bouřka opravdu obrovská, ale to ještě není nic moc, ale když mi taťka řekl, že nemáme hromosvod atd... Začala jsem se obávat. Započalo to pouhými záblesky, takovéto bílé světlo, které tě oslepí, přestože máš zavřené oči. A nakonec začali hromy blesky... Každou chvilku jsem viděla blesk. Z mé postele je vlastně výhled na oblohu, nebe takže spát se nedalo. Ale snad poprvé za život, jsem byla ráda, že umím  něco z fyziky. Přestože blesky byly kousíček, věděla jsem, že se nemusím bát, neboť pokud se neozývaly hromy, blesky byly daleko.. Takže sláva fyzice (teda to je hrůza, co to tu říkám) JInak déšť jsem milovala vždy a vždycky budu... 

Hmm- ach

Deep_in_the_Fog_by_k

Dolehla na mě jeden fakt. Na mé stránky přijde za den +/- (většinou mínus) 30 lidí.  Z toho okolo 22 lidiček čte mé povídky, ostatní zavítali nejspíš omylem. Z toho všeho mi u kapitol přibude okolo 3 komentářů u povídek a pár komentářů v postraním pokecu... 

Lidičky! Ani nevíte co pro mě komentáře znamenaj! Nemyslím ty: dobrý, fajn, hnus či podobně. Chci slyšet vaše názory! Komentáře mi píšete (někdo) a to k povídkám, ale na otázku: co nový vzhled? Nebo tak něco- ticho... Proto vás prosím- pište komenty, pokud mě nechcete mít na svědomí! (nebo tyhle stránky) Kdyby byli komenty, měla bych větší chuť do psaní, do změn, do všeho! -Můžete psát do návštěvní knihy,pokud u příspěvku není možnost komentů...:)

(tímto děkuji Kubulovi- kdyby nebyl, nebyla by návštěvní kniha- a také Wyrdě, Triss, Goddy, Anduel a Arce. bez vás by stránky už nebyly....)

Tak si to představte, vaše Melian se vám zamilovala! a jak že se to stalo? No jednoho krásného dne (náhodou to bylo právě dnešního dne) jsem se koukala na profily na lide a narazila jsem tam, na takový, jak jen to říct, okénko a on tam hrál. V krásném pruhovaném triku s harmonikou na rukou hrál tu mou, mou Amélii! Obličej měl krásný až přímo elfsý, ale jinak byl tajemný, na mne se zdráhal podívat. Čím to bylo?! :) No určitě se mrkněte! Zde je:

ps: nezáviďte!:)

Posledni komentare
08.06.2012 18:12:28: bruuna_correia AHSUHAUSHAUSHUAHS sem problemas seo sem
08.06.2012 00:07:40: I detest this institution. The actual educators force for the children to get online method to very ...

Kdysi dávno...

zeleznar.jpg

...lépe řečeno dneska ráno jsem si to frčela vláčkem z Prahy, kde jsem měla tu malou akci s tim kinem a svět mi přišel nějak podivný. Vlak to byl city elefant, pro ty, co ho znají. Vše se to stalo v prvním vagónu, kde v druhém patře byla první třída. A co že se to stalo? Bylo vedro, lidé se potili, psím jazykům bránil v odpadnutí pouze náhubek, kterým měli právě vlastníci těch dlouhých uslintaných jazyků svázané ústa, lidem se rozsypávali nákupy po podlahách a vůbec, atmosféra byla prostě zvláštní. Ti mladí lidé, se sluchátky na uších, s brýlemi na očích a s mírem v duši se rozvalovali pohodlně na sedačkách a ti staří lidičkové, s berlemi v podpažích, s bolestným výrazem na tváři a starými taškami na rukou stály vedle nich tiše debatujíc, aby mladé nerušily ze snění. V srdci (nebo to bylo v duši?!) se mi ozval takový tichý hlásek, který se za chvíli probudil v jasný na svět řvoucí hlas, který básnil o nějaké spravedlnosti a o tom, jaký je svět.

V tuto chvíli se na scéně objevil mladý sympatický průvodčí s upřímným úsměvem na tváři. Starší lidičkové se poptávali: "Pane průvodčí, myslíte si, že ještě někde bude místo k sednutí?" a on v odpověď jen lítostně zavrtěl hlavou a počal se vyhánět pasažéry, co "jakoby omylem" vlezly do první třídy nahoře. Já na to vše koukala se sluchátky na uších avšak bez brýlích na tváři a bez míru v duši.

"Jaká je tohleto nespravedlnost! Takhle v všední den nechat jezdit vlaky krátké a navíc s první třídou nahoře! Měl by jste s tím něco udělat! Teda styďte se!" pustila se jedna paní do ubohého průvodčího, který se snažil uchlácholit staré lidi, vykonat svou práci a rychle zmizet z tohoto vagónu. Tu se ho jeden milý, jak jsem brzy zjistila, starý pán začal zastávat, že on za to nemůže a já v duchu začla nadávat na mladou paní a navenek posílala nemilé úsměvy. Nakonec se atmosféra uklidnila a po chvíli slyšet bylo pouhé vrzání kloubů těch stařičkých a vidět zas vykulené úsměvy maličkých, kteří to vše sledovali z obětí svých kočárků.

Při přecházení přes koleje, cestou domů jsem přemýšlela nad tímto světem. Na oči jsem si dala brýle, pustila jsem si píseň Intermission od Nine black alps a poté s mírem v duši jsem se pustila do psaní...

Mí drazí...

do neznáma.jpg

... představte si, dnes jsem dala dopořádku všechny klipy a hudbu, takže možná to i půjde pustit a poslechnout! Ale neblahopřejte mi radši, aby mi ta sláva nestoupla do hlavy.;)

Dneska se chystám daleko předaleko na harryho 5 do kina, ale aby jste se tu neunudili, dám vám sem odkaz na harryho 7 přeloženého do čj. Pěkné čtení!:) 

Změna je život!

vlasy.jpg

Tak jakpak se vám to tu líbí teď?! Snad nejste moc šokováni a doufám, že to ani není zas tak nepříjemná změna, hmm?
V následujích dnech plánuju vám sem i něco přidat, možná to bude právě do pána prstenů... Co se týče dalších dílků (jak byly osloveny kapitolky) plánuji i něco připsat a hned jak budou mít beta- reader mé čas, tak vám sem něco přídám... (nejsem sobec- někdy)
Přeji krásné dny bez nehod:) Vaše Melian
 

 
Přeji krásný den a tohleto už je úplné zápatí stránek, takže pata... Teď už jen zbívá napsat něco do komentářů?! Že?!