Fanfiction svět v mém podání

Fantasie-Jeden moudrý říkal,že je to brána mezi dvěma světy

>Povídky:

 Co k tomu dodat? Snad jen toto:

Rok celý na ruby, to je povídka žánrem k potterovské mánii (omlouvám se, že to takto musím říct, ale přijde mi to jako mánie (na tom není zas tak nic špatného)) Tuto povídku mi opravuje Triss (Ano, ta Triss Ranuncul ze zaklínače, veselá kopa, člověk, který se nebojí psát komentáře a tím mě stále rozveseluje!)  Děj je velice jednoduchý, takže od této povídky toho tolik nečekejte. Vymýšlím ho, dá se říci, z fleku. Pokud bude mít někdo jakékoliv nápady-prosím, podělte se se mnou a poraďte mi s pokračováním! (i když teď mám už v hlavě jeden nápad;) )

Předpovězená: Ta byla už jednou napsána (mnou před rokem-dvěma) ale vymazána (pro nespokojenost autorky-mě) Narozdíl od Roku celému na ruby mám alespoň nějaké nápady na dějovou linii. Bohužel je velmi těžké dostat tyto návrhy na papír, aby se to dalo číst. Tak prosím mějte ztrpení! Mou beta-reader je v tomto ohledu Marsali. (Ano ta Marsali, která není o moc méně dobrá než Chalibda, i když její schopnosti se teprve rozvíjejí) 

Amálie: Zatím nevím co k ní říct. Děj bude velmi neovyklý (doufám) a má beta-reader není nikdo jiný než Arka (Ano ta Arka, nejlepší z nejlepších. Má neumírající vampírka a přítelkyně na cestách. Spisovatelka, přítelkyně se srdcem na správném místě, beta-reader a pilná studentka)

Aneb: Povídka, kterou píši společně s Arkou a beta-reader? Opět Arka (tu chválu radši vynechám, nebo nám Arka zpychne) Příběh se odehrává v době pobertů a hlavní postavy jsou naše AUTP-Meg a Liz. Stručný obsah: Co se stane, když se znepřátelí dvě duše jménem Meg a Liz a pak se všechno obrátí na ruby? Jaké to je, když se Regulus dopustí velké chyby a holky mu to řádně oplatí?

Další má Ne-HP povídka:) Stručný obsah: Emílie je holka jako každá jiná. Má před maturitou, takže by se měla šprtat, ale ona mnohem radši utíká do příběhů J.R.R.Tolkiena. Co se ale stane, když jí těžce poraní auto a ona přestane vnímat svět, teda, podle toho jaký svět máte na mysli...;) Beta-reader: Že by projednou Arka?:P

Přeji pěkné čtení!:)

 
Přeji krásný den a tohleto už je úplné zápatí stránek, takže pata... Teď už jen zbívá napsat něco do komentářů?! Že?!