Fanfiction svět v mém podání

Fantasie-Jeden moudrý říkal,že je to brána mezi dvěma světy

Jednorázovky:

Takže. Máme tu další dáreček ode mě k vám. Tentokrát je věnován Anduel, které tímto se za vše moc omlouvám a přeji krásné Vánoce! Ale já chytrolín zabiju dvě mušky jednou ranou- neboť Merisa chtěla jednorázovku se Siriem. Snad se bude líbit-pěkné čtení- a odpouštějte chyby a pište komentáře!
A/N:Přeji Veselé Vánoce! Tady je dárek ode mě pro Ergien. Doufám, že se bude líbit i vám, přestože je napsan velmi narychlo (to abych jí to mohla dát před Vánoci). Tak pěkné čtení! Za opravu děkuji Goddy!

Mel…

Ps.: jedna část této jednorázovky je použita z jednoho vele díla. Ti, co ho četli nejspíš pochopí z kterého

A/N: Mám pro vás neuvěřitelně divnou Jednorázovku. Přesto doufám, že ji nějak oceníte. A že je to až neskutečné? Berte to prosím z pohledu té hlavní mužské postavy. U něj je snad možné skoro vše, ne?! Za komentáře budu neskutečně vděčná!:) Takže čtěte, komentujte, ale neukamenujte:P
A/N: Další pokus o jednorázovku. Téma jsem si vybrala podle mě dobré- zpracování ale podle mho tak úžasné není. Mohlo být lepší:) Ale přesto- komentujte a hlasujte:)
Ergien díky za opravu, Arce za dodání materiálu a nápadu!:)
Tak si představte. Vaše Melian (ano, tím myslím sebe a nikoho jiného) se rozhodla pokusit se o jednorázovku! Jaké si zvolila téma? No samozřejmě fanfiction a téma velmi oblíbené, přesto takové zvláštní. Je to má první jednorázovka (jak jste si asi všimli) a tak na mě neplítvejte komentáři, snad vše pochopíte a bude se líbit.:)
Za opravu a za dodání odvahy k tomu, abych jednorázovku zveřejnila děkuji Anduel!
 
Přeji krásný den a tohleto už je úplné zápatí stránek, takže pata... Teď už jen zbívá napsat něco do komentářů?! Že?!