Fanfiction svět v mém podání

Fantasie-Jeden moudrý říkal,že je to brána mezi dvěma světy

Rok celý na ruby:

Důležitá změna!

Ti, kdo začali číst tuto povídku před 17. srpnem (tedy dneškem) URČITĚ si přečtete následující článek. Potřebovala jsem totiž trošku pozměnit děj, abych tuto povídku mohla dopsat. Tak tedy: zobrazit celé!
Celý ten mumraj se týká jedné změny- a to v těchto úsecích příběhu (napíšu sem správnou verzi:

- první úsek změn 2. kapitola :

”Hmm, slečna Blue. Rád vás tu vidím, už dlouho jsem se nesetkal s někým z vaší rodiny. Ale k věci. Kam tě zařadit?” ozvalo se Jane v hlavě, nebo to bylo nahlas?Mrzimor, co třeba Mrzimor.
”Tak Mrzimor bys ráda? Hmm, ale co třeba Zmijozel, tam bys vynikla lépe, či proslulý Nebelvír? No odvahu na to máš dost, a odhodlání, hmm. Havraspár, tam by ses hodila. Ano, Havraspár bude dobrý, vždyť tam máš i předky. A nebo ten Mrzimor? Tak co s tebou, co s tebou?!” moudrý klobouk pronášeje své úvahy nahlas Jane celou zmátl

- druhý úsek změn 8. kapitola:

Jakmile Severusovi zmizela tato čtveřice z očí, začal opět soustředit svou pozornost na knihu, kde stálo:
Nitrobranu a Nitrozpit, jak jsme se už zmiňovali dříve, se může dobře naučit pouze velice mocný čaroděj. Tento talent je ale i dědičný a v tom případě je o hodně silnější. Ze čtyř zakladatelů školy samozřejmě nejlépe ovládal Nitrobranu i Nitrozpit Salazar Zmijozel, ale velice dobře také Nitrozpit ovládala Rowena z Havraspáru. Ostatní ho ovládali též, ale o poznání méně…

- třetí úsek změn 9. kapitola:

“No já ani nevim. Nechtěla jsem ti číst myšlenky, promiň, ale nějak jsem to. Nevim a kouzlo jsem nepronesla.”
“Máš předky ve Zmijozelu nebo v Havraspáru?”
“Myslim že.. eee, teda moudrý klobouk něco říkal, ale já nevim.” Severus se nad tím zamyslel. Ta mi toho teda řekla, pomyslel si.

A to je vše. Doufám že jsem na žádný úsek nezapomněla a vy jste pochopili tu změnu- pokud ne, poptejte se. Od dnešního dne budou tyto úryvky pozměněné i v kapitolách. Děkuji za pozornost:) 

Žádné komentáře
 
Přeji krásný den a tohleto už je úplné zápatí stránek, takže pata... Teď už jen zbívá napsat něco do komentářů?! Že?!